Crypto Signal APP

CSAPP ( Crypto Signal APP ):

Kripto para yatırımcılarının ihtiyaç duyduğu bir çok aracı bir arada bulunduran yapay zeka ve makine öğrenme teknolojileri ile hazırlanmış bir mobil uygulamadır.

CSAPP içerisinde bulunan modüller ile kripto para piyasalarında size asistanlık yapmakla beraber içerisinde bulunan Borsa ve Trade eğilimleri ile sizleri uzman bir trader haline getiriyor. 

Bunların yanı sıra dünyanın bir çok farklı ülkesinde bulunan uzman traderlar tarafından yapılan teknik analiz analizlerin sonuçlarını sizlere sinyal olarak göndererek başarılı trade işlemleri yapmanızı sağlıyor. 

CSAPP her geçen gün kendini güncelleyen bir uygulamadır.

CSAPP Modülleri

- Portfolyo Yönetimi - Fiyat Takibi - Market İstatiskleri - Hatırlatıcılar - Kripto Haberleri - AirDrop Duyuruları - Fork Duyuruları - Listeleme Duyuruları - ICO Değerlendirmeleri - Sinyal Bulucu - İndikatör Modülü - Trade Stratejileri - Teknik Analizler - Mum Formasyonları - Trade Eğilimleri - Borsa Eğilimleri - CSAPP Club
CSAPP ( Crypto Signal APP ):

Is a mobile application prepared with artificial intelligence and machine learning technologies, which combine many tools needed by crypto money investors.

CSAPP is an expert trader with the help of the modules in the crypto money markets and with the Exchange and Trade trainings. In addition, technical analysis by expert traders in many different countries of the world allows you to make successful trading transactions by sending the results of the analyzes as a signal.

CSAPP is an application that updates itself every day.

CSAPP Modules

- Portfolio Management - Price Tracking - Market Statistics - Reminders - Crypto News - AirDrop Announcements - Fork Announcements - Listing Announcements - ICO Ratings - Signal Finder - Indicator Module - Trade Strategies - Technical Analysis - Candle Formations - Trade Trainings - Stock Trainings - CSAPP Club