Sayfa-2CSAPP Modülleri:


CSAPP toplamda bir birinden harika 16 modüle sahip olacaktır ve her geçen gün bu modüllere yenileri eklenecektir.
- Portfolyo Yönetimi;
Portfolyo Yönetimi ile borsanıza entegre olarak yatırım yapmış olduğunuz kripto paraların takibini kolayca yapabilirsiniz. Hangi yatırımdan ne kadar kar/zarar içerisinde bulunduğunuzu dilediğiniz para birimi ile kolaylıkla görebilirsiniz.
- Fiyat Takibi;
Fiyat Takibi modülü kripto para birimlerinin fiyat değişim hareketlerini takip etmenize yardımcı olur. Ayrıca arbitraj yapanlar için borsalar arası arbitraj fırsatlarını sizlere sunar.
- Market İstatiskleri;
Market İstatiskleri modülü sayesinde anlık olarak borsalardaki fiyat ve hacim değişiklikleri hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz gibi en çok değer kazanan, en çok değer kaybeden, en çok hacmi artan ya da en çok hacmi azalan gibi kriterlerde raporlamalara sahip olabileceksiniz.
- Hatırlatıcılar;
Takibinde olduğunuz kripto para belirtmiş olduğunuz fiyata ulaştığında ya da takibinizde olan bir kripto paranın RSI değeri 30’un altına düştüğünde birisi size haber verse nasıl olurdu ?
Neredeyse limitsiz algoritma ile hatırlatıcılar kurarak artık hiç bir fırsatı kaçırmayacaksınız !!!
- Kripto Haberleri;
Dünya çapında tüm kripto gelişmeleri artık cebinizde. Kripto Haberleri modülü sizler için derlediği tüm gelişmeleri anında sizlere iletmenin yanında bu haberleri istediğiniz kripto paraya göre filtreleyebileceksiniz.
- AirDrop Duyuruları;
Biraz ücretsiz kripto paraya ne dersiniz ? İşte AirDrop modülü tam olarak bu işi yapıyor. Ücretsiz AirDrop’ları derleyerek sizlere ulaştırıp ücretsiz kripto paralara sahip olmanızı sağlıyor.

CSAPP Modules:

The CSAPP will have a total of 16 great modules from each other and will be added to these modules everyday.
Portfolio Management
With Portfolio Management, you can easily follow the crypto coins you have invested in your stock market. You can easily see how much profit / loss you have from your investment
Price Tracking
Price Tracking module helps you keep track of price change movements of crypto currencies. It also offers arbitrage opportunities for arbitrage among the exchanges.
Market Statistics
Market Statistics module allows you to get information about the price and volume changes in the stock market as instant.
Reminders
What would happen if someone was to tell you when the cryptocurrency you reached was at the price you had reached or the RSI value of a cryptocurrency followed below fell below 30? You'll never miss any opportunity by setting up reminders with almost unlimited algorithms!
Crypto News
All crypto developments around the world are now in your pocket. Crypto News module compiles all the developments for you instantly, as well as the news you want to filter this crypto you will be able to filter.
AirDrop Announcements
How about some free crypto money? That's exactly what the AirDrop module is doing. Free AirDrops compile and free crypto coins are provided to you.